Nabízíme vystoupení interpretů v našem zastoupení, ale jsme schopni zajistit na vaši akci i nezastupované interprety, dle vašich požadavků. A to díky dlouholetým zkušenostem v oblasti kultury a pořádání kult. akcí a spolupráce s různými interprety.

Vaši akci jsme schopni zajistit na klíč, včetně ozvučení, ostrahy a technického dozoru celé akce.

WELICORUSS ( Sibiř )
Symphonic Black Metal

( KONCERTY, MOTOSRAZY, FESTIVALY, OPEN AKCE )

Site-preview1
Symfonický black metal z nejchladnějších hloubek Sibiře je to, co si s sebou přivezli noví průvodci Welicoruss v Evropě. Welicoruss se objevil v Evropě před 2 lety, kde odehrál přes 280 koncertů. Budete naprosto ohromeni jejich představením a představivostmi, protože vás odvedou na cestu daleko k Hloubkám studené Sibiře a zpět. Welicoruss hrál na téměř všech velkých metalových festivalech Evropy, jako jsou Hellfest (Francie), Wave Gotik Treffen (DE-Lipsko), Ragnarok festival (DE-Lichtenfels), Wolfszeit Open Air, festival Exit Open Air (Srbsko), Basinfirefest ), Made Of Metal (Česká republika) a mnoho dalších.

LADY KATE – GOTHIC HEAVY

( KONCERTY, MOTOSRAZY, FESTIVALY, OPEN AKCE )

01ERT
Po úspěšném koncertě s německou kapelou Xandria v ČR, ve spolupráci s agenturou Mafomusic v roce 2009, kapela Lady Kate nastartovala doslova rýchlý vzestup a dokázala to hned na festivalu Noc Plná Hvězd v Třinci, po boku kapel jako je Kreator, Stratovarius, Moonspell, atd. Na tomto festivalu vystupovala kapela tři ročníky a když v roce 2012 vyhrála hitparádu rádia RockMax Zlín, putovala na největší festival v ČR – MASTERS OF ROCK, kde od té doby vystoupila již po třetí. Lady Kate ma za sebou již páté CD a vystupování i v zahraničí.

 AUTOBUS – HEAVY METAL

( KONCERTY, MOTOSRAZY, FESTIVALY, OPEN AKCE )

Autobus
Jihlavská heavy-metalová kapela Autobus vznikla v roce 1981 a již v roce 1984 kapela natáčí ve Zlínském Barandovském studiu hudbu k celevečernímu filmu „Hele, on letí“. Od kapely můžete očekávat především hudbu vlastní tvorby, ale kapela občas i zaexperimentovala, z čehož vyšlo i několik coverů kapel, jako jsou Iron Maiden, Metallica, Anthrax nebo AC/DC a nebojí se jej prezentovat i na koncertech. Kapela Autobus zavítala v roce 2016 na Masters of Rock, kde zazněly jejich největší hity a jejich show si získala spoustu nových fanoušků.

OCELOT

( KONCERTY, MOTOSRAZY, FESTIVALY, OPEN AKCE )

OCELOT
Ocelot je česká metalová skupina, hrající svůj vlastní styl říznutý rock n rollem . Kapela účinkuje na motocyklových srazech, festivalech, koncertech různého druhu a typu. Veškerá tvorba je původní, podobnost s Motorhead čistě náhodná. Kapela hraje velmi hlasitě, což je způsobeno velmi výkonnou pódiovou aparaturou. Těšit se můžete na skvělou pódiovou show.

KREYSON – HEAVY METAL

( KONCERTY, MOTOSRAZY, FESTIVALY, OPEN AKCE )

tour_2017_promo
Zakládající členové Pražské kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc, připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2017-18 obnovený koncertní program. Je to právě 25. let, kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990). Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Stanislav Jokiel a klávesista Marek Svoboda. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku je tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představí tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy.

ZAKÁZANÝ OVOCE

( PUNK – ROCK )

DSC_8546-Edit2
zakázanÝovoce – 12 let na scéně! Od roku 2005, kdy kapela vznikla, natočila 7 studiových alb, 14 videoklipů a odehrála přes 700 koncertů. Začátkem roku 2016 zakázanÝovoce přišlo s novou tváří. V březnu kapela zveřejnila videoklip na nejstarší píseň kapely „Genocida“ a tím se také představili noví členové. Před začátkem turné 1.5.2016 vypustila kapela další singl, který se také objevil na stejnojmenném albu Díky vám! Za pouhý měsíc videoklip „Díky vám!“ dosáhal na YouTube 100.000 zhlédnutí. Během léta 2016 se kapela představila na hlavní stage Masters of Rock, Městských slavnostech v Čáslavi, MOTÁKfestu, Magmafestech v Písku a Jihlavě, Footfestu, ostravském SORfestu, Chodrockfestu a dalších festivalech. Na podzim zakázanÝovoce odjíždí velké turné s kapelou HARLEJ a současně také turné k novému albu Díky vám, které pokračuje i v roce 2017.

DOGA

(KONCERTY, FESTYVALY, MOTOSRAZY, OPEN AKCE )

podpiskarta
Kapela vznikla na podzim roku 1988. Po svém vzniku koncertovala hlavně ve svém regionu a později vyjela na koncerty do Rakouska, Německa a Polska. V roce 1991 se nám podařilo dostat na kompilaci Czech Rock Block, kterou vydával Petr Janda. Kapela si po dobu svého působení na hudební scéně získala tisíce fanoušků a důkazem toho jsou jejich neustále zaplněné koncerty. Mezi jejich největší hity patří skladby „NEJSI NEVINNÁ“, „JSEM TROCHU DIVNEJ“, ,,POLETUJU“, které pravidelně brouzdají po českých rádiích.

METAL FOREVER TOUR PROJEKT

 

uhu
OCELOT – LADY KATE – AUTOBUS mají za sebou už třetí rok společného koncertování a získali si fanoušky po celé ČR . V roce 2016 tento projekt zavítal i na Masters of Rock. K tomuto projektu ze zařadit i ostatní kapely v našem zastoupení a zajistit tak skvělou festivalovou show, včetně ozvučení a osvětlení celé akce. Projekt Metal Forever Tour se těší oblibě po celé ČR.

HAZARDOOM

KNJ_9767

HAZARDOOM je metalová partička pocházející z Jihlavy. Byla založena v roce 2010 a vedle vyznávání tvrdého hudebního stylu si velmi potrpí na svém vizuálním projevu. Celý vizuální koncept je zaměřen na tématiku hazardu – konkrétně karetních her, kde každý člen kapely je charakterizován jedním z karetních symbolů. 
Sám frontman kapely ztělesňuje postavu žolíka neboli jokera. Na pódium vchází ve svěrací kazajce a masku pro něho připravoval výtvarník pražského Národního divadla. Kapela za domu své existance vydala dvě desky. V roce 2012 to byla první deska – GARAGE OF FAMOUS, na které se objevili cover verze známých metalových fláků a 
teprve až v roce 2017 kapela vydala své debutové album s názvem LOUTKA.

CKB  
( progresiv rock metal )

DSC_0697

(koncerty, festivaly, motosrazy)

Kapela složená z hráčů z krajů Vysočiny a Jižní Moravy, hrající vlastní tvorbu. Jejich progresivní rock metal doplňují prvky dalších hudebních stylů. CKB kromě vystoupení na vlastních akcí se představila v roce 2015 návštěvníkům festivalu Masters of Rock a v roce 2017 na Vysočina Fest. Se skladbou Sprejer kapela v roce 2015 vyhrála Czech parádu TV REBEL za měsíc květen.

Členové kapely jsou: Lukáš Palacka, Jaroslav Zejda, Tonda Buček, Luboš Vondráček


OSTATNÍ KAPELY

( PLESY – ZÁBAVY – SOUKR. AKCE )

HARLEM – ELEKTRO AKUSTIC

( SOUKR. AKCE, SVATBY, PLESY, KONCERTY )

oiug


MERCEDES BAND

(PLESY, SOUKROMÉ AKCE, ZÁBAVY, SVATBY )

14856001_1145719305521851_4941466681886167521_o


DOSRDCE  – CROSSOVER POP

( KONCERTY, SOUKR. AKCE, FESTIVALY )

Do srdce


M.A.T. – crossover rock

( koncerty, festivaly )

Foto_MAT