Sváteční pátek 19.04. v Třebíči přivítal kapelu Morava, která se chystala v hudebním klubu Béčko natáčet zbrusu nový klip ,,Černobílá “ k nové stejnojmenné desce. Kip natáčela společnost Hudeo.cz ve spolupráci s agenturou NT-music, která kapelu Morava zastupuje.
Přípravy pro natáčení se nesly už od 16:00 hod. a celý štáb měl plné ruce práce, aby záběry byly co nejlepší. Tak se pojďme podívát, jak probíhalo natáčení a celé odpoledne…..


Než se vše nachystalo, vyzpovídali jsme kapelu, co nového chystá v tomto roce, jak dlouho probíhalo natáčení nového CD, apod. ,,Myslíme si, že se máte opravdu na co těšit“, doplňuje Fany Petričko ( zpěvák ). V letošním roce nás čeká řada koncertů, ale i festivalů. Spolupráce s NT-music se vyvíjí slibně, klip by se měl během pár měsíců objevit na TV Rebel a samozřejmě nesmíme zapomenout na CD, jehož skladby chceme nasadit do rádií, doplnil Ondřej plešoun Němec, manažer kapely.

Ale nebudeme předbíhat, dnes nás čeká čeká spoustu práce. Kamery připraveny, první klapka zazněla, kapela je již nachystaná na pódiu a muže se začít.

Kontrola prvních záběrů, doplnění tekutin, byla samozřejmostí a vše probíhalo bez větších problémů. Chtěli bychom poděkovat klubu Béčko za ochotu a vstřícnost po celou dobu natáčení.


Pomaličku přichází první návštěvníci clubu a vše nasvědčuje, že večer to bude na ,,Béčku“ praskat ve švech. Koneckonců kapela Morava si za ty roky působení nastřádala spousty fanoušků. A jak to tedy vypadalo večer ?


Věříme že klip i nové CD se bude těšit velké oblibě vás, ale i médií.
Těšíme se na koncerty s vámi po celé ČR a věříme, že si je společně užijeme, dodáva s úsměvem Fany Petričko.
Nám nezbývá nic jiného, než popřát kapele hodně koncertů a samozřejmě fanoušků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *